• آیا در جستجوی یک دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره می‌باشید؟؟
  • آیا از تعدد دستگاه‌ها سردرگم شده اید؟
  • آیا میخواهید با کمترین هزینه بهترین گزینه را انتخاب کنید؟

خوب به عنوان مدیریت یک مجموعه حرکت به سمت خرید دستگاه‌های حضور و غیاب حرکتی پسندیده می‌باشد.مسلماً شما جزو مدیر‌های آینده نگر هستید.محاسبه ی دقیق حضور و غیاب نیرو‌ها باعث محاسبه ی دقیق حقوق و دستمزد آن‌ها میشود.علاوه بر این مورد باعث رشد و پیشرفت کسب و کار شما خواهد شد و جلوی هر گونه تقلب و ضرر احتمالی را خواهد گرفت.

اما در این بازار و با تنوع زیاد محصولات خرید یک دستگاه مناسب با کسب و کارتان کاری بسیار طاقت فرسا می‌باشد.شما باید به یک مجموعه اعتماد کنید تا بتوانید از آن‌ها خرید کنید.آیا پشتیبانی مناسبی خواهند داشت؟آیا پس از فروش دستگاه همچنان جوابگوی شما خواهند بود؟آیا دستگاه دارای نرم افزار حضور غیاب رایگان خواهد بود؟آیا دارای نرم افزار تلفن همراه(اندروید و ios) خواهد بود؟آیا دارای گارانتی تعمیر و تعویض خواهد بود؟؟؟

پس از یافتن پاسخ همه ی این سوال‌ها ،سوال بزرگتر این است که چه برندی مناسب می‌باشد؟؟؟چه مدلی برای کسب و کار من مناسب است؟؟؟

دستگاه‌های چینی ZKTeco و دستگاه‌های کره ای Viridi از برند‌های معتبر در زمینه ی دستگاه‌های حضور غیاب می‌باشند.

دستگاه های  ZKTeco مناسب برای کسب و کار‌های کوچک تا متوسط می‌باشند که نهایتا می‌توانند تا ۵۰۰ نفر را با یک دستگاه ساپورت کنند.البته به این نکته توجه کنید که قرار دادن یک دستگاه برای ۵۰۰ نفر اصلا کاری عاقلانه نیست و فقط برای متوجه شدن نهایت قدرت این دستگاه‌ها بیان شد.نکته دیگری که باید به آن توجه کنید اعدادی است که در کاتالوگ این دستگاه‌ها وجود دارند کاملا اغراق شده هستند و قدرتمند ترین این دستگاه‌ها نهایتاً تا ۵۰۰ نفر را ساپورت میکنند.
به عنوان مثال دستگاه (ZKTeco T200 (TC101 دارای ظرفیت ۴۰۰ چهره ، ۱۰۰۰ اثر انگشت ، ۱۰۰۰ کارت و ۱۰۰۰۰۰ تردد می‌باشند ولی این دستگاه مناسب برای مجموعه‌هایی با نهایتاً ۶۰ پرسنل می‌باشد.پس به این نکته مهم توجه کنید.

دستگاه‌های Viridi مناسب برای تمام کسب و کار‌ها اعم از کوچک و بزرگ می‌باشند.این دستگاه‌ها بهترین کیفیت ساخت را دارند که نسبت به دستگاه‌های چینی از قیمت بالاتری برخوردار می‌باشند.اگر شما جزو کسانی هستید که همیشه خواهان بهترین‌ها هستید این دستگاه‌ها مناسب برای شماست.

مجموعه مهرکیا (مهرپویان کهکشان رایانه) با فروش انواع دستگاه‌های حضور و غیاب آماده ی ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشد.شما میتوانید با تماس با کارشناسان فروش ما و دریافت مشاوره رایگان دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صورت خرید از مجموعه ی ما شما یک نسخه رایگان از نرم افزار حضور غیاب ویسمن (نسخه ی ویندوز )دریافت خواهید کرد.

نرم افزار ویسمن در پلتفرم‌های ویندوز ،اندروید و ios حاصل تلاش چند ساله ی برنامه نویسان شرکت مهرکیا می‌باشد که به بهترین نحو پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.همچنین شما می‌توانید در صورت نیاز و داشتن قوانین خاص با برنامه نویسان ما صحبت کرده و ما نرم افزار را بسته به نیاز شما تغییر می‌دهیم.

هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید

 

۰۹۱۲۰۴۰۵۰۴۷ (انصاری)

 

     ۰۹۱۲۰۴۰۵۰۴۸     ۰۹۹۰۹۳۰۱۵۵۴    (توسلی)