• آیا از زمان دقیق ورود و خروج نیرو‌های خود اطلاع دارید؟

 • آیا محاسبه ی حقوق دستمزد نیروها کابوس شماست؟

 • آیا به نیرو‌های خود اعتماد کافی دارید؟

 • آیا به دنبال نرم افزار حضور غیاب بر روی گوشی هوشمند خود می‌باشید؟

 • بسیاری از کسب و کارهای کوچک از استخدام یک نیرو برای مدیریت منابع انسانی امتناع می‌کنند.تصور آن‌ها این است که این پست برای کسب و کارشان اضافه است.
 • یک اصل مهم:هر کسب و کاری با بیشتر از دو نیرو احتیاج به مدیر منابع انسانی دارد.

تصور کنید بدون داشتن دانش خاص و با یک روز آموزش تبدیل به یک مدیر منابع انسانی شوید.شما به راحتی کسب و کار خود را مدیریت می‌کنید،حقوق و دستمزد نیرو‌ها را به دقیق ترین شکل ممکن محاسبه می‌کنید و ریز کارکرد نیرو‌های خود را در صورت اعلام نیازشان بدون تأخیر به آنها می‌دهید.

آیا این کار ممکن است؟بله

برای هر مشکلی را حل وجود دارد.کافیست راه درست را بیابید.

یک مثال ترسناک:

تصور کنید هر کارگر شما ۵ دقیقه تأخیر در ورود و ۵ دقیقه تأجیل در خروج داشته باشد.با توجه به قوانین کار سال ۱۳۹۷ جمهوری اسلامی‌ایران و یک محاسبه ی ساده(محاسبه میزان حقوق هر ساعت کاری) هر روز ۱۰،۷۰۰ ریال ضرر می‌کنید که با ضرب این رقم در روزهای سال به عدد شگفت انگیز ۳،۹۰۵،۵۰۰ ریال می‌رسیم.

تصور کنید کارخانه ای با ۱۰۰ نیرو در سال چه ضرری متحمل می‌شود.۳۹۰،۵۵۰،۰۰۰ ریال.دقت کنید این میزان برای شرایطی است که هر کارگر فقط ۱۰ دقیقه دیرکرد داشته باشد.

 • نگران نباشد.این مشکل برای شما هرگز پیش نخواهد آمد.شما با سرمایه گذاری مبلغی بسیار کمتر جلوی این ضرر هنگفت را خواهید گرفت

نرم افزار حضور و غیاب ویسمن:

شرکت مهرپویان کهکشان رایانه (مهرکیا) با ارائه نرم افزار تخصصی حضور غیاب و حقوق و دستمزد برای انواع کسب و کار‌های کوچک و بزرگ،انواع شرکت‌ها و حتی مدارس از سال ۹۲ کار حرفه ای خود را شروع کرد.این نرم افزار هم اکنون در انواع شرکت‌ها و کارخانه  و کارگاه‌ها همراه با به روز رسانی ماهیانه و پشتیبانی همه روزه در حال ارائه خدمات به مشتریان خود می‌باشد.

مهم نیست چه تعداد نیرو دارید،مهم نیست شیفت کاری شما چگونه است.نرم افزار ویسمن با قابلیت اتصال به انواع دستگاه‌های حضور غیاب بازار و آپشن‌های متفاوت تمام نیاز‌های شما را رفع خواهد کرد.

برای اطلاعات کامل نرم افزار و  فروش در هر ساعتی با ما تماس بگیرید.

وقت سرمایه گذاری فرا رسیده است.

با نیروی انسانی خود هوشمندانه رفتار کنید

تمرکز بر بهینه کار کردن نیروها,نظارت موثر و مستمر, مراقبت از نیروی انسانی

 • ثبت ماموریت‌ها با GPS اعلام شده

  با استفاده از این نرم افزار برای نیروی‌های بیرونی اعم رانندگان بازاریابان بازرسان و ….میتوانید ماموریت تعریف و توسط حضور در مکان هدف حضور خود را به مدیریت اعلام کند.

 • نصب بر روی اندروید

  با رواج روز افزون استفاده از نرم افزار‌های موبایلی شرکت مهرکیا نرم افزار ویسمن تحت سیستم عامل اندروید را تولید و برای مدیران شرکت آماده عرضه کرده است.

 • دریافت NOTIFACTION حضور

  ویژگی منحصر به فرد نرم افزار دریافت notifacation  حضور و کلیه درخواست‌ها اعم درخواست جابجایی شیفت مرخصی ماموریت یا ثبت نقطه حضور در مکان بیرون از شرکت میباشد.

 • مدیریت شیفتها تقویم‌ها و قوانین گروهی

  مدیریت کلیه تقویم‌ها شیفتها اعم از طولی چرخشی شیفت‌های شب بیمارستانی و صنعتی را تعریف کنید وجود قوانین مفید نقش ناظر بر عملکرد رفت و آمد نیروی‌های شما را دارند.

 • نصب برروی IOS

  با محبویت گوشی‌های اپل در جامعه ما شرکت مهرکیا برای تکمیل و تامین نظر مشتریان خود نرم افزار ویسمن IOS تولید به بازار روانه کرده است.

 • مدیریت مرخصی و ماموریت

  قابلیت ارسال درخواست مرخصی و ماموریت برای مدیر , تایید یا رد مرخصی توسط مدیر از طریق گوشی مدیریت جابجایی شیفت‌هاوثبت مکان باGPS